10 Mayıs 2010 Pazartesi

Biraz geç kalmadın mı??Deniz Baykal ortaya çıkan kasedinden sonra an itibariyle istifa ettiğini açıkladı. Kimsenin özel hayatı bizi ilgilendirmiyor ve düdük islamcılar gibi ahlak dersi vermeye de niyetimiz yok. Zira bizim ilgilendiğimiz nokta başka;
Baykal istifa etmek için bu olayı bekledi. Mesela kendi partisinin elinde bulunan Karşıyaka belediyesi Kent AŞ işçilerini kapının önüne koyarken ve geri almam diye tuttururken aklının bir köşesinden istifa geçti mi acaba?
Ya da 13 yaşında cezaevlerini dolduran Kürt çocukları hakkında, teröristler cezalarını çekecek açıklamalarından sonra istifayı düşündü mü?
Veyahut Ergenekon'un avukatıyım diyerek Kerinçsizlere, Veli Küçüklere ve bilimum iğrenç kadın ve adama kefil olduktan sonra istifa ihtimali dolandı mı kafasında?
Örnekler çoğaltılabilir, herkes aklına ilk gelenleri yazsa buradan meclise kadar yol olur. Bizim söyleyeceğimiz nettir; hepiniz bir gün o rahat koltuklarınızı bırakacaksınız. Hem de seve seve. Şimdilik kendi pisliğinizde debelenin...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder